المان شهری الاغ
07
اسفند

مبلمان شهری الاغ و مار

ساخت مار و الاغ در تاریخ فروردین ۱۳۹۴ به مدت یک ماه طراحی و تولید گردید. ماکت تبلیغاتی مار و الاغ به شهرداری آمل می باشد. از این ماکت در دکوراسیون و دیزاین تره بار واقع درشهر آمل بهره گرفته شده است. ابعاد این سازه  ۵ متر در ۲/۵ متر و ارتفاع ۲ متر می باشد. وزن تقریبی پروژه در حدود ۲۰۰ کیلو گرم می باشد. متریال به کار گرفته شده در این پروژه فایبرگلاس می باشد. به واسطه به کارگیری از این نوع متریال ماکت فوق در برابر ضربه و رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

اهداف اجرای پروژه

المان شهری، یکی از ابزار های مفید و کارآمد جهت جهت زیبا سازی شهری به حساب می آید و در میدان ها، بلوارها و محوطه های آموزشی_تفریحی بسیار کاربرد دارد. استفاده از المان شهری زیبا و با کیفیت نه تنها باعث زیبا سازی فضای شهری میشود، بلکه تاثیر خیلی خوبی در روحیه شهروندان دارد. استفاده از رنگ های صنعتی درجه یک سبب این شده است که المان ها در برابر هوای آزاد و تابش اشعه خورشید، دچار تغییر رنگ و آسیب نشوند.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید:

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

 

مبلمان شهری الاغ و مار – مبلمان شهری فایبر گلاس – مبلمان شهری فایبرگلاس – المان شهری فایبرگلاس – ساخت المان شهری الاغ و مار -ساخت  الاغ و مار تبلیغاتی -ساخت الاغ و مار فایبرگلاس -ساخت المان شهری – ماکت شهری – هزینه دکور الاغ و مار – طراحی المان شهری – هزینه طراحی المان شهری – هزینه ماکت فایبر گلاس الاغ و مار – هزینه قالب گیری الاغ و مار – هزینه ساخت ماکت اره ماهی – ساخت الاغ و مار پلاستیکی – ساخت مار و الاغ بزرگ – هزینه دکور ساخت مار و الاغ – تبلیغ ساخت مار و الاغ – هزینه ماکت تبلیغاتی ساخت مار و الاغ – شرکت آرسین دکور