ماکت فایبر گلاس
25
دی

ماکت تبلیغاتی دبه

ساخت ماکت تبلیغاتی دبه با متریال فایبر گلاس به روش قالبگیری در گروه صنعتی آرسین دکور در مدت زمان ۱ ماه انجام شده است. از این ماکت جهت تبلیغات محصولات پتروشیمی بهره گرفته شده است؛ و ابعاد حدودی این محصول ۴۰ در ۸۰ سانتی متر با ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر می باشد. وزن سبک، استحکام بالا و ضد آب بودن از ویژگی های مثبت این محصول می باشد.

اهداف اجرای پروژه

ماکت های تبلیغاتی یکی از تجهیزات بسیار کارآمد برای اطلاع رسانی کسب و کار شما هستند.با توجه به این که استفاده از ماکت های تبلیغاتی، یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ محصول شما بوده، هرچقدر این ماکت ها بزرگ تر باشد، قطعا چشم گیر تر است و استفاده از آن نقش مهمی در جلب نظر مردم دارد.استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا ماکت های تبلیغاتی، بدنه ای بسیار مقاوم داشته باشند.و با استحکامی که ماکت های تبلیغاتی دارند، حمل و نقل، جابه جایی و سقوط احتمالی، هیچ آسیبی به محصولات نخواهند زد.

جدیدترین پروژه‌های ما را در صفحات ذیل دنبال فرمایید

تلگرام شرکت آرسین دکور

اینستاگرام شرکت آرسین دکور

 

 

ماکت تبلیغاتی دبه – ساخت ماکت دبه – مدل سازی دبه – مجسمه سازی – حجم سازی دبه – شرکت ساخت ماکت – مدل سازی سه بعدی – دبه دیواری – خدمات فایبر گلاس – خدمات سی ان سی –  حجم سازی سه بعدی – شرکت آرسین دکور